Home icon Home»Persberichten»De Grote Motorsport Loterij
De Grote Motorsport Loterij
dinsdag, 02 februari 2010 10:22
AddThis Social Bookmark Button

 

Op 1 augustus 2010 is het zover: dan vindt de trekking plaats van de eerste editie van De Grote Motorsport Loterij. Op 15 januari 2010 is door het Ministerie van Justitie een Kansspelvergunning verleend met kenmerk C601/1067897. Vanaf 1 februari 2010 worden er 400.000 loten uitgegeven met een prijs van slechts € 5,-- per lot. Er zijn vele fantastische prijzen te winnen, waaronder de hoofdprijs van € 50.000,-- belastingvrij!
Verder een keur aan andere prachtige prijzen voor motorsportliefhebbers, maar zeker ook voor mensen die niet direct motorfanaat zijn. Het complete prijzenpakket en alle overige informatie over De Grote Motorsport Loterij is te vinden op de website www.dgml.nl, welke begin februari online gaat.

Inmiddels heeft Diederick de Vries namens De Grote Motorsport Loterij op een zeer toepasselijke locatie het 1e lot verkocht aan MotoGP coureur Jasper Iwema. Het doel van de loterij is om de continuïteit van de Nederlandse motorsport te waarborgen en de kwaliteit te verhogen. Om dit doel te bereiken wordt, in samenwerking met CRT (Circuit Rijvaardigheids Trainingen), een Jeugdplan opgezet met daarin opgenomen o.a. een 'Rookie Cup' en een 'Talent Cup'. Insteek is dat er in 2011 gestart gaat worden met een compleet nieuwe lichte viertakt klasse in de KNMV-Cup. Daarnaast zal er geracet gaan worden in een nieuw op te zetten zwaardere viertaktklasse. Via dit traject is het mogelijk om jeugdig talent een kans te bieden zich te ontplooien in de motorracesport.

Zoals iedereen weet hangt aan deze tak van sport een fors prijskaartje en in de huidige tijd is het erg lastig voor jonge rijders en hun ouders om alles rond te krijgen. Dit is voor een groot deel te wijten aan een gebrek aan financiële middelen. Daar kunnen we wat aan doen! Met de opbrengst van de loterij kan CRT in staat worden gesteld om jonge motorsporters in de leeftijd van 12 tot 21 jaar de kans te geven om een volledig seizoen deel te nemen aan een professionele competitie. De complete uitleg van het Jeugdplan en de verschillende cups is terug te vinden op de website www.dgml.nl.

De Grote Motorsport Loterij wordt georganiseerd door de Stichting Motorpromo. Deze stichting is in het leven geroepen door motorsportliefhebbers die hun sporen verdiend hebben in het bedrijfsleven en de motorsportbranche, mensen met een passie voor de motorsport, mensen met 'benzine in de aderen'. De leden van de stichting hebben gezamenlijk beseft dat een impuls voor de Nederlandse motorsport hard nodig is en zijn zodoende tot dit fantastische initiatief gekomen. Het mes snijdt aan twee kanten: de motorsport is ermee gediend en voor slechts € 5,-- per lot maken de deelnemers kans op geweldige prijzen!

Op de website staan alle officiële verkooppunten en de evenementenkalender waarop te zien is waar en wanneer het promotieteam actief is en loten verkocht worden.
Deelnemers aan de loterij kunnen zich online registreren en worden dan automatisch via de e-mail op de hoogte gehouden van het laatste nieuws. Ook ontvangt men na afloop van de trekking een e-mail met daarin de winnende lotnummers.

Het is dus zaak de website goed in de gaten te houden: Hier worden de laatste nieuwtjes getoond. Men kan zich aanmelden voor de Business Club en genieten van de vele privileges die een lidmaatschap kan bieden. Het is ook zeer de moeite waard om regelmatig in de 'Hall of Fame' te kijken, een grootse online veiling die in juni via de website www.dgml.nl georganiseerd wordt en waar werkelijk unieke memorabilia geveild zullen worden.

Alle informatie met betrekking tot De Grote Motorsport Loterij is terug te vinden op de website www.dgml.nl.